В Умані чоловік жбурляв коктейлі Молотова у вікна батькам і бабусі (відео)

На Черкащині розгорілася, в прямому сенсі цього слова, родинна драма. Упродовж однієї ночі ледь не згоріли відразу два будинки, в яких солодко спали люди.

Палій, озброївшись смертоносною сумішшю, приготував підступну помсту своїм рідним, – ідеться в сюжеті “Надзвичайних новин”. У його очах – ні краплі жалю. Ба більше, він шкодує лише про одне – що вбити так і не вдалося.

Звичайний будинок на одній із вулиць Умані ледь не перетворився на суцільне згарище. Шокована 85-річна власниця дому розповідає: посеред ночі її розбудив дивний гуркіт. Посипалося скло і вмить розгорілося полум’я. Хтось жбурнув у вікно пляшку із займистою рідиною. Перелякана пенсіонерка кинулася власноруч приборкувати вогонь. Небезпечна посудина застрягла у віконній рамі. Вочевидь, саме це і врятувало господиню від неминучої загибелі.

Як з’ясувалося, наважився на такий жахливий вчинок… рідний онук старенької. Ображений 32-річний Дмитро схопився за коктейль Молотова лише тому. що бабця не дозволяла жити в будинку. а поселила онука в прибудові.

– Вони жили тут у врем’янці 12 років, – розповіла жінка. – Я їх звідти не вигонила. А він сердився, що баба живе, не вмирає. Я хочу, щоб він лікувався, голову свою вилікував.

Підпаливши оселю бабці, навіжений навіть і не думав зупинятися. Озброївшись бензином, він вирушив до будинку власних батьків. Проте і цей план помсти, на щастя, провалився.

Зараз говорити про нічне жахіття родичі соромляться. Пенсіонерка здала свого “запального” онука правоохоронцям, а от сам шаленець про вчинок аніскільки не шкодує. Більше того – каже, що це їм мала бути кара, щоб “жили і мучились”, як він. А на питання, що було б, якби таки бабуся і батьки і згоріли, відповідає коротко – “Їхні проблеми”. А потім, підсміюючись, додає: “Кинув другу пляшку в друге вікно. Ну, зрикошетило. Шкода”.

За пекучу ненависть до рідних суд ізолював чоловіка за гратами. Йому загрожує 10 років тюрми.

10 Листопада, 2019 в 10:11 / Переглядів: 749

Теми: Кримінал,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про