Площі природно-заповідного фонду області збільшили ще майже на 150 га

25 жовтня Черкаська обласна рада за поданням Управління екології та природних ресурсів прийняла рішення про створення 6 нових об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.

Це ботанічний заказник «Грушевий яр» площею близько 30 га в Кам’янському районі (адміністративні межі Баландинської сільської ради); ботанічний заказник «Кут» площею 15,8 га в Драбівському районі (адміністративні межі Остапівської сільської ради); парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва Сквер «Троянд» площею 0,1 га у Черкаському районі (с. Геронимівка); парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва «Сосновий ліс» площею 20,7 га у Тальнівському районі (с. Піщана); у Чорнобаївському районі – ландшафтний заказник «Солонці» площею понад 27 га (в адміністративних межах Іркліївської сільської ради) та комплексний заказник «Лихолітський» площею 52 га (адміністративні межі Лихолітської сільської ради).

Також було розширено площу парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Імені Сержанта Смірнова» в м. Черкасах з 0,32 до 0,91 га за рахунок прилеглої території.

Таким чином, площу природно-заповідного фонду Черкаської області збільшено на 146,8908 га. Попри це, показник заповідання Черкащини залишається приблизно вдвічі менший, ніж у середньому по Україні, тож потребує суттєвого розширення. Нині в області налічують 556 природно-заповідних об’єктів, зазначають у обласній раді.

(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/ploshchi-pryrodno-zapovidnogo-fondu-oblasti-zbilshyly-shche-mayzhe-na-150-ga

8 Листопада, 2019 в 10:00 / Переглядів: 683

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про