Як родина черкащан створила прибутковий бізнес у Смілі

Їх верхній одяг носять європейські любителі гламуру, про них знімають сюжети на державне замовлення, серед їх клієнтів відома ведуча свят Ірина Фролова. Так буває, коли захоплення родини перетворюється у сімейний бізнес.

Яскравим прикладом професійного успіху є родина черкащан Коломійців, які займаються пошиттям жіночих пальт та костюмів. Батько сімейства Валерій та дружина Лариса дбають про виробництво, а донька Катерина – займається маркетингом та розвитком бренду.

Яскравим прикладом професійного успіху є родина черкащан Коломійців, які займаються пошиттям жіночих пальт та костюмів. Батько сімейства Валерій та дружина Лариса дбають про виробництво, а донька Катерина – займається маркетингом та розвитком бренду.

Чоловік розповідає: «Є люди, які працюють з нами з першого дня зародження нашого бізнесу – 18 років. Але ми всі як одна родина. Наприклад, Ольга Коваль – одна із кращих наших робітниць, професіонал своєї справи. Саме вона розробляє дизайн та контролює весь процес пошиття. Зі свого боку, ми намагаємося створювати всі умови для комфортної роботи».

За словами Ольги Коваль всі колеги по роботі завжди із задоволенням допомагають адаптуватися новим працівникам та дають дружні поради. «На сьогодні для повноцінної роботи в команду запрошуємо швачок, є актуальні вакансії».

Ольга Самарська – начальниця відділу активної підтримки безробітних Смілянського міськрайонного центру зайнятості, пропонує всім бажаючим здобути робітничий фах «швачка» та звертатися до місцевої служби зайнятості: «Попередньо потрібно укласти договір із роботодавцем, який готовий працевлаштувати такого фахівця. Професійне навчання безкоштовне, проходить у м. Сміла в ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів».

4 Листопада, 2019 в 10:00 / Переглядів: 803

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про