У Золотоноші на місці нещодавно прибраного стихійного сміттєзвалища з’явилося нове

Вздовж віддаленої від центру міста вулиці Шота Руставелі, то там, то сям, виростають купи відходів – як результат безкультурного хазяйнування окремих золотонісців. Обурює навіть не скільки сам факт появи такого неприємного осередку (на жаль, ми вже звикли до цього), стільки те, що лише кілька місяців тому комунальники вже очистили цю територію від непотребу. Пильщики ПП «Базис плюс» випиляли непроглядні хащі з дерев і кущів: пили ламалися, ланцюги рвалися. Потім дівчата з відділу благоустрою вигребли все до папірця і скляночки. Днями глянули – як і нічого не робили. Уся робота зведена нанівець, пише Золотоноша.City

– Ми  з таким натхненням прибирали цю територію, пишалися тим, що до нас цього ніхто не робив! Тому були впевнені, що золотонісці, яким довелося жити поряд зі смітником, оцінять наші старання. Виявилося, помилилися. Люди роками зносили сюди весь непотріб, чого там тільки не було! Напередодні поминальних днів місцеві жителі скаржилися у міську раду, адже вулиця Шота Руставелі веде до старого кладовища. Шкода, що не вдається впіймати таких горе-господарів. Мабуть, роблять свою чорну справу вночі. Навесні вивезли 4 вантажівки відходів, зовсім скоро сміттєзвалище досягне попередніх масштабів, – бідкається директор підприємства Олена Козлова.

За словами керівниці, як не сумно констатувати, але ніякі додаткові заходи з саночищення міста не дають очікуваних результатів. Виставлені додаткові баки вздовж 23 Вересня наповнюють хазяї, що перевантажують непотріб з причепів своїх авто у контейнери. Про яку місячну норму у 2,2 куби йдеться? Чи, може, думаєте почути про заключений з ними договір? Та ні, його у них немає.

Колись вздовж вулиці Горького тяглися страшні зарослі, вщент завалені знову ж таки сміттям. Місцеві жителі приходили і телефонували у міську раду, нарікаючи на те, що про їхню вулицю влада забула. Комунальники «Базис плюс» позбулися нетрів, очистили узбіччя від непотребу, раділи від зробленого. І що там тепер робиться? Неважко здогадатися – знову сміттєзвалище.

– Центральну вулицю Шевченка двоє наших працівниць «проходять» двічі на тиждень – щопонеділка і щоп’ятниці перед вихідними, – ділиться наболілим Олена Олександрівна. – Збирають папірці, пляшки, обгортки від цукерок тощо. Якби ви бачили, що залишають після себе золотонісці після вихідних. Просто жах! А то якось йшла мамочка з дитиною. Маля кинуло папірець. Робимо жінці зауваження, а вона у відповідь: «Якби ми не кидали, ви б роботи не мали». І це ми йдемо в Європу?

Що тут можна зауважити? Лише щиро поспівчувати комунальникам.

31 Жовтня, 2019 в 12:03 / Переглядів: 706

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про