На Черкащині відбулись урочистості до Дня звільнення від нацистських загарбників

Актив Черкаської регіональної організації Політичної Партії “Опозиційної платформи – ЗА ЖИТТЯ ” долучився до урочистостей біля Меморіалу пам’яті визволення України від німецько-фашистських загарбників у м.Корсунь-Шевченківський.

Про це йдеться на офіційній сторінці організації у Фейсбук.

Це знакове місце для всіх черкащан, адже в бою під Корсунем загинуло 55 тисяч солдатів та офіцерів.

“Існують такі історичні події, про які потрібно пам’ятати всім і завжди, незалежно від віку і політичних переконань. В часи ВВВ загинуло до 12 млн.українців. Ці люди боролися за свободу не тільки України, але і всієї Європи. В такі пам’ятні дні, як сьогодні, всі українці повинні об’єднатися і вшанувати пам’ять тих людей, які звільнили нашу землю ціною своїх життів. Їх вклад не можна оцінити, їх залишилося в живих одиниці! Низький їм уклін і шана!!! Нехай Господь береже наших ветеранів і нашу рідну українську землю. Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб зберегти пам’ять про ці події. Наші діти і онуки повинні пам’ятати та шанувати перемоги наших дідів. Сьогоднішній день – це привід не тільки для скорботи, а й гордості! Ми українці- нація переможців, яка перемогла фашизм! Бажаю всім Мира, добробуту і чистого неба! – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 28 жовтня Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії – День звільнення від нацистських загарбників. Вперше ця дата в державному календарі свят з’явилася в 2009 році.

Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська – з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція – з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 – го року, Львівсько-Сандомирська – з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата військами і з’єднаннями радянської армії з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.

28 Жовтня, 2019 в 14:55 / Переглядів: 694

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про