Черкаська Держпродспоживслужба надала правоохоронним органам матеріали, пов’язані із масовим отруєнням людей

Відповідальність за отруйне обслуговування. Держпродспоживслужба надала правоохоронним органам матеріали, пов’язані із дезінсекційними роботами у черкаській багатоповерхівці. Про це інформує сайт профільної установи, передає ВІККА.

Мовляв, проведення дезінсекції здійснювали препаратом, який належить до групи пестицидів і не внесений до Державного реєстру дезінфекційних засобів. Відтак, інформують, проводити профілактичну дезінфекцію житлових приміщень цим засобом – заборонено. Додають: працівник, який проводив відповідні роботи підвального приміщення житлового будинку не отримав профільний допуск.

Додають, напередодні на адресу керівника управлінської компанії “Нова якість” направили запит щодо надання детальної інформації стосовно проведення дезінсекційних робіт у підвалі багатоповерхівки. Однак відповіді фахівці так і не отримали. Нині Головне управління Держпродспоживслужби області направило відповідні матеріали до правоохоронних органів.

Нагадаємо, наприкінці вересня у Черкасах сталося масове отруєння невідомою речовиною. У місцевій багатоповерхівці півтора десятка мешканців звернулося до медиків через їдкий сморід. Дивний запах з’явився після того, як управлінська компанія обробила від шкідників підвал житлового будинку.

25 Жовтня, 2019 в 15:14 / Переглядів: 721

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про