Мешканця Чорнобаївщини притягнуто до суспільно корисних робіт за несплату аліментів

Старшим інспектором Чорнобаївського районного сектору філії Центру пробації в Черкаській області Ярославою Швиденко 21 жовтня був здійснений виїзд до с. Ревбинці, Чорнобаївського району, за місцем проживання громадянина С., який притягнутий до адміністративної відповідальності Чорнобаївським районним судом за ухилення від сплати аліментів.

До відома: суспільно корисні роботи полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних робіт, вид яких визначає відповідний орган місцевого самоврядування.
При цьому за виконання суспільно корисних робіт порушнику нараховується плата за виконану ним роботу. Оплата праці здійснюється погодинно за фактично відпрацьований час у розмірі, не меншому, ніж встановлений законом мінімальний розмір оплати праці. Заробітна плата зараховується на рахунок ДВС, а потім перераховується на рахунок дитини для погашення заборгованості аліментів.

Даний порушник виклики до Чорнобаївського РС ігнорував та намагався ухилитися від виконання даного виду стягнення. Але спільними зусиллями Ярослави Швиденко та Ревбинського сільського голови Володимира Галушки порушнику було вручено направлення на відпрацювання суспільно корисних робіт. Слід зазначити, що враховуючи життєві обставини, в які потрапив гр. С., відпрацювання суспільно корисних робіт буде, мабуть, чи не єдиною можливістю виплатити заборгованість за сплату аліментів.

Також Ярославою Швиденко було ознайомлено порушника з порядком та умовами відбування адміністративного стягнення у вигляді 120 годин суспільно корисних робіт, яке накладено на нього судом, його попереджено, що у разі його ухилення від відбування адміністративного стягнення він буде притягнутий до адміністративної відповідальності на підставі ст. 325-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Фахівцями пробації було поінформовано гр. С. про необхідність надання пояснень про поважні причини, що унеможливлюють відпрацювання суспільно корисні роботи або прибуття за викликом до уповноваженого органу з питань пробації.

Чорнобаївський РС філії Центру пробації в Черкаській області

22 Жовтня, 2019 в 12:56 / Переглядів: 593

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про