18-річна звенигородчанка втекла з дому разом зі злодієм

Понад два тижні розшукують 18-річну Ніну Асланян із Звенигородки. 24 вересня дівчину забрав її знайомий та повіз у невідомому напрямку. Старший за неї на 10 років. Перед цим чоловік вкрав у своєї родички 27 тисяч доларів. Про це пише сайт Вечірні Черкаси.

Вони були знайомі днів 5, перед тим, як Ніна зникла, – розповідає сестра Марина Нестерова. – Вже пізніше нам розповіли, що вона казала подружкам про намір поїхати з ним на заробітки. Мовляв, збирається тікати. Ті її відмовляли. 24 вересня увечері вона прийшла додому і сказала матері, що вийде ненадовго до свого знайомого. Обіцяла за 2 години повернутися. Та до ранку вона так і не прийшла. Почали телефонувати до неї. Коли нарешті змогли зв’язатися, сказала, аби не шукали, бо вона вже далеко.

Перед втечею дівчина не взяла своїх речей. Її рідні запевняють, що така поведінка у неї вперше.

Вона, коли навчалася в іншому місті, завжди телефонувала, щоб ми не хвилювалися, – пояснює Марина. – Жодного разу спеціально не вимикала телефон. А зараз навіть на повідомлення у соцмережі не  реагує. До нас дійшли чутки, що її хлопець нібито вживає наркотики. Ніна кілька разів приходила додому з «квадратними» очима.  Мабуть, підсипав її щось. Де вони можуть зараз бути, навіть не підозрюю. Кажуть, повіз її до Черкас. Там живе його перша дружина й дитина. У поліції ми дізналися, що він вкрав у своєї тітки крупну суму грошей. Тому й втік. Кілька днів тому виявилося, що вони значаться не в розшуку, а як безвісти зниклі. Ми вважаємо, що цей чоловік викрав мою сестру.

Востаннє хлопця утікачки бачили тиждень тому у Ватутіному. Заходив до магазину.

Продавчиня того магазину сказала, що був дуже п’яний, – говорить Нестерова. – Просив підказати, де у Ватутіному СТО. До того ж з’ясувалося, що він вже не вперше приїжджав туди у період, коли ми шукали Ніну.

На викрадені кошти чоловік придбав собі автомобіль на закордонній реєстрації. Попередню розбив. Прав на керування нібито не має.

У звенигородській поліції факт крадіжки 27 тисяч доларів підтвердили. Підозрюваного чоловіка зараз розшукують. Нині пара може перебувати в іншій області.

22 Жовтня, 2019 в 11:35 / Переглядів: 1311

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про