У Черкасах функціонує безкоштовний Центр паліативної допомоги

Уже два роки у Черкасах функціонує Центр паліативної допомоги, в якому невиліковно хворі люди, які приречені на незнищенний біль, можуть отримати безкоштовний комплекс лікування та полегшити свої страждання. Функціонує така установа на базі Черкаського обласного онкологічного диспансеру, пише Вичерпно. 

Завідувач Центру паліативної допомоги комунального неприбуткового підприємства «Черкаський обласний онкологічний диспансер» Максим Босенко розповів, що у лікувальному закладі кожен хворий може отримати медичну допомогу безкоштовно:

– Робота Центру паліативної допомоги спрямована на покращення якості життя людей, які знаходяться на фінальній стадії невиліковної хвороби. Саме тут вони можуть отримати всю повноту допомоги для того, щоб можна було відчувати себе людиною і жити, попри тенета болю. Хочеться, щоб якомога більше людей знали про існування такої установи і щоб вони відчували, що не кинуті напризволяще.

"Жити, попри тенета болю": у Черкасах функціонує безкоштовний Центр паліативної допомоги (ВІДЕО)

Лише за останні дев’ять місяців 2019-ого року кількість хворих, які звернулися до медичної установи, становить 200 осіб. Аналізуюючи статистику, можна побачити, що рівень хворих, які звернулися до Центру паліативної допомоги, за останні два роки збільшився у п’ять разів.

– Наразі у лікувальному закладі перебувають 17 осіб, які мають онкозахворювання. До створення Центру паліативної допомоги люди не знали, де можна отримати допомогу і полегшити свої страждання. Фактично вони були нікому непотрібні. Наше основне завдання — лікування всіх патологічних симптомів. Також не менш важливою є психологічна, духовна і соціальна допомога, яку ми тут надаємо, — зауважив Максим Босенко.

"Жити, попри тенета болю": у Черкасах функціонує безкоштовний Центр паліативної допомоги (ВІДЕО)

Палата для перебування дітей

Варто зазначити, що у Кабінеті Міністрів України буде розглянуто проєкт щодо виділення коштів на ремонт будівлі Центру паліативної допомоги.

– Після того, як буде зроблено ремонт, у нас буде облаштовано 25 ліжок для хворих, які зможуть отримати допомогу стаціонарно. З нового року плануємо розробити виїзну бригаду, яка також надаватиме допомогу, — додав завідувач Центру паліативної допомоги.

"Жити, попри тенета болю": у Черкасах функціонує безкоштовний Центр паліативної допомоги (ВІДЕО)

Палата для перебування дітей

 

20 Жовтня, 2019 в 13:56 / Переглядів: 990

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про