В Україні запускають новий проект для боротьби з відмиванням грошей

В Україні запускають новий проект для боротьби з відмиванням грошей

Проект на 80% фінансується Євросоюзом, а на 20% – Радою Європи. Він спрямований на зміцнення нормативної бази відповідно до міжнародних стандартів.

Рада Європи та представництво ЄС в Україні реалізують спільний проект Зміцнення заходів з протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму в Україні. Проект буде реалізовуватися в період 2019-2021 років, його бюджет складе 500 тисяч євро, повідомляє Укрінформ в п’ятницю, 11 жовтня.

Зазначається, що проект на 80% фінансується ЄС, а на 20% – Радою Європи. Він спрямований на зміцнення інституційного потенціалу та нормативної бази відповідно до стандартів Ради Європи та іншими міжнародними стандартами.

Крім цього національного проекту, Україна також бере участь в чотирьох регіональних проектах із загальним бюджетом в 2,4 млн євро, спрямованих на запобігання та протидію економічній злочинності; зміцнення професійного статусу юриста; вдосконалення доступу до правосуддя через позасудові механізми відшкодування шкоди потерпілим від дискримінації, злочинів на ґрунті ненависті та мови ворожнечі в країнах Східного партнерства; і сприяння доступу жінок до правосуддя.

Презентація проектів відбулася в Києві у рамках другого етапу програми Партнерство заради належного врядування. Програма співпраці з країнами Східного партнерства ЄС була започаткована у 2015 році.

15 Жовтня, 2019 в 15:13 / Переглядів: 596

Теми: Політика,Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про