На Черкащині жителі села збирають кошти, аби “залатати” дорогу

Жителі села Руська Поляна власними силами збирають кошти на капітальний ремонт дороги. Нині вони зібрали вже половину необхідної суми.

Про це розповідають у сюжеті “Сьогодні“.

Як з’ясувалося, селяни вже зневірилися отримати допомогу від держави. Люди вже поставили на узбіччі дороги столик, зупиняють автомобілі і просять у водіїв гроші.

– Ми збираємо благодійні внески на ремонт дороги в бік дитячого санаторію – пояснюють активісти села.

Збирають кошти місцеві активісти щодня вже цілий місяць. Сьогодні за годину чергування зібрали шістсот гривень. Суми пожертвувань – від п’яти до п’ятисот гривень. Кожну копійку активісти враховують: “Сюди записується прізвище, ім’я, по батькові кожної людини і сума, яку людина пожертвує на ці цілі”.

Дорога, на яку збирають гроші, з’єднує кілька сіл. На шляху зустрічаються ділянки, рясно вкриті вибоїнами. Ямковим ремонтом тут уже не впоратися – потрібно стелити суцільне асфальтове покриття. На це необхідні майже триста тисяч гривень.

Сільський голова пояснює, що державного фінансування недостатньо, тому і придумали такі благодійні внески. Люди зібрали вже половину потрібної суми. Решту коштів сподіваються отримати до кінця жовтня, щоб встигнути відремонтувати дорогу до зими.

13 Жовтня, 2019 в 14:00 / Переглядів: 940

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про