Ваучер на навчання отримали 8 жителів Уманщини

У 2019 році продовжується реалізація програми служби зайнятості щодо підтримки конкурентоспроможності громадян на ринку праці шляхом видачі ваучерів на навчання громадян. Програма діє в межах коштів, виділених Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

На підставі ваучера здійснюється перепідготовка, спеціалізація та підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями, які є пріоритетними в економіці. На сьогодні ваучер на навчання можна отримати за 31 професією та 22 спеціальностями.

У регіоні залишається високим попит на працівників у галузі торгівлі та кухарів.

Враховуючи затребуваність професій на ринку праці, у серпні 2019 року 8 безробітних жінок, які звернулися до Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, виявили бажання отримати ваучер для оплати професійного навчання за професією «кухар».

«Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб – з 1 липня 2019 року становить 20 070 грн. Ваучер видається одноразово. Якщо вартість навчання перевищує вартість ваучера, особа або роботодавець може оплатити різницю. Така підтримка для окремих пільгових категорій громадян та осіб зрілого віку, значно підвищує шанси на працевлаштування та сприяє їх професійному розвитку», – зазначає директор Уманської районної філії Василь Скрипник.

12 Жовтня, 2019 в 08:35 / Переглядів: 590

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про