«Кораблик» на Набережній в Умані зібрав понад 3000 грн для дітей з особливими потребами

З моменту відкриття оновленої набережної Осташівського ставу влітку 2019 року в Умані з’явилася нова традиція ― залишати дрібні купюри в арт-об’єкті «Корабель», щоб знову і знову повертатися до міста. На початку жовтня усі зібрані кошти, а це 3176 грн, передали Уманському інклюзивно-ресурсному центру. Про це пише сайт 04744.інфо.

Арт-об’єкт «Корабель» було встановлено в рамках реконструкції Набережної, яку ініціював народний депутат України Антон Яценко.

o 1dmo0pt4j17aa1i251q0n1gnu1pc067

На початку жовтня макет корабля забрали з Набережної на зимове зберігання, а гроші порахували та віддали до Уманського інклюзивно-ресурсного центру.

o 1dmo0stnq1n5213l11ppg16octe8l

Арт-об’єкт створив майстер з Умані Микола Чистик. Чоловік не здогадувався, що макет корабля стане частиною нової традиції.

o 1dmo0ttepdge7d41sma1avgg1p9b

«Ідея сама по собі прийшла — тут вода, і мені здалось, що буде цікаво. Дуже приємно, що уманчнам і гостям нашого міста сподобався арт-об’єкт “Корабель”, над яким я працював. Дякую Антону Яценку, що підтримав цей проект. Ми не очікували, що люди будуть кидати сюди гроші. Можливо, люди загадували бажання і кидали гроші, щоб повернутись ще раз», ― зазначив у коментарі для umannews.city Микола Чистик.

o 1dmo0ur8botk1qm51k0t1qml1pofa1

Зібрані на арт-об’єкті кошти підуть на придбання дидактичних ігор та наочних матеріалів для дітей з особливими потребами, які відвідують Уманський інклюзивно-ресурсний центр.

«Дякуємо за цю ініціативу. Нам потрібно багато матеріального забезпечення, адже діти потребують різного кольорового та цікавого. Можливо, ми витратимо ці кошти на методики «Нумікон» для дітей з синдромом Дауна. Можливо, на якісь інші», — розповіла вчитель-логопед з інклюзивно-ресурсного центру Ірина Ткачук.

11 Жовтня, 2019 в 08:42 / Переглядів: 615

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про