Вчора працювало 46 осіб, сьогодні – 106: христинівський роботодавець забезпечує роботою пошукачів

Основним завданням служби зайнятості є налагодження ефективної співпраці з роботодавцями, адже саме від них залежить ситуація на місцевому ринку праці.

Співпраця Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з ТОВ «МБП – «Тепломережа» є прикладом дружніх партнерських відносин, що завжди приносить позитивні результати.

Керівник підприємства Микола Плужник розповідає: «Підприємство працює з 1995 року і активно розвивається. З кожним роком збільшуються об’єми робіт, тому зростає і потреба в працівниках. Якщо раніше на підприємстві працювало 46 осіб, то на сьогодні маємо 106 робітників, і не тільки з Христинівського району».

За словами директора районної філії Василя Ковальського, протягом 2019 року підприємство заявило про 37 актуальних вакансій за професіями: лицювальник-плиточник, електрогазозварник, тракторист, зварник пластмас, машиніст екскаватора, підсобний робітник та ін.

Керівництво підприємства постійно працює над новими проектами і є активним учасником семінарів та робочих зустрічей за участю Христинівської служби зайнятості, сприяючи, тим самим, підвищенню рівня зайнятості місцевих жителів.

Повідомляє Христинівська районна філія ОЦЗ.

10 Жовтня, 2019 в 12:53 / Переглядів: 637

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про