У Золотоноші за нехтування своїми батьківськими обов’язками дорослі сплатять 136 гривень штрафу

Із 17-річною Дариною довелося познайомитися ще років зо три тому. Це знайомство було вимушеним, оскільки проходило в кабінеті начальника Золотоніської міської служби у справах сім’ї, молоді і спорту. Тендітна школярка вже тоді стояла на обліку в службі, оскільки вчителі інформували посадовців про її систематичні пропуски занять та дружбу із сумнівними дорослими. Дівча у присутності батька пообіцяло зробити вірні висновки і таки, з горем пополам, отримала свідоцтво про неповну базову освіту. Про це пише сайт http://zoloto.city

Однак нещодавні події, які випливли з поліцейських протоколів і обговорювалися на засіданні адміністративної комісії при міськвиконкомі, свідчать, що з тих пір майже нічого не змінилося. Батьки і зараз особливо не переймаються долею дівчинки, тому своєї звички вести розгульне життя вона не полишила. Ось і на початку вересня, за інформацією відділу поліції, Дарина каталася зі своїм другом на іномарці. Чи то водій авто не розрахував швидкості, чи був в неадекватному стані, але загальмував аж під вікнами одного з будинків, виваливши паркан. Хто був за кермом – допитатися важко, але під час освідування у лікарні ступінь сп’яніння дівчини склала 1,9 проміле!

Батьки Дарини розлучилися давно. Батько одинакує, заробляє на прожиття в Польщі. За інформацією правоохоронців, у його будинку на вул. Степова часто збираються «друзяки», тож йому не до виховання доньки. Мама ж вийшла заміж вдруге. Жінка так переймається влаштуванням особистого життя, що доньці теж не приділяє уваги. Коли батько повертається із заробітків, вона гостює в нього. Як свідчать поліцейські протоколи, записані зі слів батька (на засіданні адмінкомісії цю інформацію озвучив член комісії Олександр Городинець), донька пила «REVO», а він – горілку: «Вранці я їй дав 200 гривень, щоб вона пішла в город і відпочила…»

На основі поліцейських протоколів міські служби притягли батька до адміністративної відповідальності. Відповідно до статті Закону він сплатив… 136 гривень штрафу!

9 Жовтня, 2019 в 11:23 / Переглядів: 517

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про