У Золотоноші дитячі ігри призвели до трагедії: подробиці

Суботнього вечора, 28 вересня, більше п’яти учнів різних шкіл нашого міста, які проживають у мікрорайоні зош №6, зібралися на спортивному майданчику. Забавою цього вечора вони обрали небезпечну стихію – вогонь. Ніхто не очікував такого драматичного фіналу, проте гуляння завершилися трагічно.

– У вихідний день, близько 17.30, дітлахи гуляли на спортивному майданчику: хто у футбол грав, хто тренувався. Вони стояли вкупці і, бавлячись, брат сестрі кинув запалений сірник. Можливо, просто хотів злякати. Але через синтетичну тканину одежина дівчинки вмить спалахнула, – розповідає директор школи №6 Олександр Пузєєв. Інформацію очільник закладу отримав від дітей-свідків події. Швидку викликав перехожий.

Наразі Таня почувається краще.

Як розповіла Золотоноша.City мама дітей, вона в цей час була на роботі. У неї зміна з 8 до 20-ої години. Через шум обладнання жінка не чула, коли дзвонив телефон. А коли через годину вона все-таки підняла слухавку, то їй повідомили, що доньку збираються везти до опікового відділення Черкаської першої міської лікарні.

– Наразі Таня почувається краще. У неї обпечений животик і трохи шия – опік великий, але не глибокий. Завтра їй почистять відмерлу шкіру. У лікарні перебуватиме ще тижнів два, – розповіла мама потерпілої Оксана Григорівна. – Підлітки самі не очікували, що таке може статися. Думали: ну що там той сірник! Погорить та й затухне. А так вийшло, що спалахнула кофта. Гасили самі, і землею, і водою…

Як повідомляє сайт «18000», такий смертельно небезпечний флешмоб має назву #Firechallenge та стає все більше популярним серед підлітків. Діти підпалюють себе або своїх товаришів. Чи справді золотоніські школярі грали саме в цю гру, поки невідомо.

2 Жовтня, 2019 в 20:46 / Переглядів: 1717

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про