За останні два роки на Черкащині стан дорожнього господарства значно покращився (відео)

На Черкащині продовжуються ремонтні роботи на дорогах місцевого та регіонального значення. За 2 роки було відремонтовано автомобільну дорогу Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, крім того ведуться ремонтні роботи щодо ліквідації ямковості та реконструкції автошляхів в Уманському, Христинівському та Монастирищенському районах.

Про це повідомив керівник служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко.

Зокрема завершено ремонт найпроблемніших ділянок дороги у селі Доброводи Уманського району, що проходить по трасі Умань – Черкаси. Протяжність шляху – 5 км. Крім того, на цій ділянці дороги відремонтовано міст через річку Ревуха, довжиною 12 м.

Зараз проводяться роботи із влаштування автономного освітлення трьох пішохідних переходів у населеному пункті.

Це стало завдяки Закону №1763-VIII від 17.11.2016 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» (про Дорожній фонд), співавтором якого є народний депутат України Антон Яценко. Це дало можливість у декілька разів збільшити фінансування на ремонт доріг в цілому в Україні і безпосередньо в Черкаській області. В тому числі, 35% коштів державного дорожнього фонду тепер спрямовуються на ремонт доріг місцевого значення.

29 Липня, 2019 в 22:54 / Переглядів: 845

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про