Сьогодні на фестивалі «Дитячі мрії» в Умані виступатиме Тіна Кароль

Сьогодні у місті Умань проходитиме Всеукраїнський щорічний фестиваль «Дитячі мрії». Захід розпочнеться о 14:00 на оновленій площі Соборності. О 19:00 в рамках фестивалю для уманчан та гостей міста виступатиме зірка української естради Тіна Кароль.

Ініціатором проведення Всеукраїнського щорічного фестивалю «Дитячі мрії» є народний депутат України Антон Яценко, який постійно допомагає розвитку творчих здібностей дітей.

За підтримки парламентаря у липні фестиваль успішно пройшов у більшості сіл та селищ Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів, в селах Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району, а також у містах Христинівка та Монастирище, де відбулися концерти гурту «Антитіла» та співачки Alyosha.

У програмі Всеукраїнського щорічного фестивалю «Дитячі мрії»:

― танцювальний флешмоб;

― шоу мильних бульбашок;

― інтерактивна фотозона «Дитячі мрії на долоньках»;

― анімаційна програма з вуличними ходулістами, ростовими та фатиновими ляльками;

― естафети та змагання;

― дитяча дискотека;

― веселі ігри з улюбленими героями;

― місто майстрів: 10 зон тематичних майстер-класів (виготовлення свічок, магнітів, виробів із бісеру, майстер-клас із малювання 3D ручкою, виготовлення листівок, картин з кольорового піску, іграшок з фетру, глиняних фігур, малювання та розмальовки);

― місто професій: дитяче караоке та професії: туризм, фермерство, поліція, медицина, будівництво.

За словами Антона Яценка, фестиваль «Дитячі мрії» не пов’язаний з виборами, а проводиться виключно для розкриття творчого потенціалу кожної дитини і формування її, як всебічно розвиненої особистості.

Спочатку фестиваль пройде, як експеримент, на окрузі №200, а згодом його планують організовувати в межах Черкаської області та по всій Україні.

19 Липня, 2019 в 16:55 / Переглядів: 1100

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про