Дорогу Христинівка-Монастирище відремонтовано

Дорога, яка з’єднує міста Христинівка та Монастирище, тепер з новим дорожнім покриттям.

Протяжність відремонтованого шляху – 28 км. Дорога проходить через такі міста, селища і села: місто Христинівка, селище Іванівка, села Шукайвода і Велика Севастянівка Христинівського району, місто Монастирище, села Орадівка та Попудня Монастирищенського району.

Вирішити питання ремонту дороги вдалось за ініціативи народного депутата України Антона Яценка, який звертався до прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана та в. о. Голови державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака. А у березні 2019 року добився фінансування на проведення ремонтних робіт. Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Зазначимо, що Антон Яценко є співавтором Закону №1763-VIII від 17.11.2016 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» (про Дорожній фонд). Це дало можливість у декілька разів збільшити фінансування на ремонт доріг в цілому в Україні і безпосередньо в Черкаській області. В тому числі, 35% коштів державного дорожнього фонду тепер спрямовуються на ремонт доріг місцевого значення.

Нагадаємо, нещодавно за підтримки Антона Яценка було відремонтовано найпроблемнішу ділянку дороги по вул. Тищика у місті Умань.

19 Липня, 2019 в 13:42 / Переглядів: 951

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про