Прокуратурою вжито заходів реагування щодо витребування самовільно зайнятої земельної ділянки державної власності

Маньківським відділом Уманської місцевої прокуратури встановлено, що жителем Маньківського району самовільно, без наявності будь-яких правовстановлюючих документів, використовується для сільськогосподарського виробництва земельна ділянка державної власності площею 6 га, розташована в адміністративних межах Маньківської селищної ради.

В ході реалізації представницьких повноважень встановлено, що розмір збитків, завданих державі внаслідок самовільного зайняття та незаконного використання вказаної земельної ділянки сільськогосподарського призначення становить майже 12 тисяч гривень.

Враховуючи вищевикладене, з метою захисту інтересів держави в суді, прокурором підготовлено та заявлено позовну заяву про стягнення шкоди, заподіяної самовільним зайняттям земельної ділянки та витребування вказаної земельної ділянки, вартістю понад 6 мільйонів гривень, з чужого незаконного володіння.

Рішенням Маньківського районного суду позов прокурора задоволено в повному обсязі.

На даний час вищевказане рішення суду виконано в повному обсязі, земельну ділянку державної власності площею 6 га, вартістю понад 6 мільйонів гривень, повернуто у власність держави.

 

Повідомляє Уманська місцева прокуратура

14 Липня, 2019 в 14:19 / Переглядів: 868

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про