На Черкащині 19-річний юнак “зламував” чужі комп’ютери

На Черкащині 19-річний юнак "зламував" чужі комп'ютери (фото)

19-річний житель Черкаської області у групах закритого типу та на закритих форумах реалізував персональну інформацію третіх осіб, щодо логінів та паролі,  доступу до акаунтів бірж криптовалют, електронних скриньок та соціальних мереж. Персональну інформацію молодик отримував внаслідок «зламу» чужих комп’ютерів шляхом використання шкідливого програмного забезпечення.

На Черкащині 19-річний юнак "зламував" чужі комп'ютери та викрадав персональні дані

Під час обшуку виявлено комп’ютерну техніку з записами про персональну інформацію користувачів мережі Інтернет, а також шкідливе програмне забезпечення типу «stealer», «Azor» та «Arkei» які, призначені для ураження комп’ютерної техніки користувачів мережі Інтернет, та дають можливість отримувати віддалений доступ до комп’ютера жертви.

На Черкащині 19-річний юнак "зламував" чужі комп'ютери та викрадав персональні дані

Наразі розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 361-2 (Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації) Кримінального кодексу України. Всю виявлену комп’ютерну техніку вилучено та та направлено на комп’ютерно-технічну експертизу.

За інформацією прес-служби поліції Черкаської області

9 Липня, 2019 в 08:48 / Переглядів: 667

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про