Черкащанин викрав три автомобілі

Черкащанин викрав три автомобілі

Один із жителів Черкас ретельно спланував та незаконно протягом двох місяців поточного року заволодів трьома транспортними засобами.

Однак він був затриманий працівниками поліції у місті Києві після викрадення одного з автомобілів. Загальна вартість вказаних транспортних засобів згідно з проведених у ході досудового розслідування експертиз становить 295 898, 50 грн. На цей час, завдяки оперативним діям працівників правоохоронних органів автомобілі повернуті власникам.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів вищевказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 289 Кримінального кодексу України.

Після проведення всіх необхідних слідчих дій процесуальним керівником погоджено та направлено до суду обвинувальний акт для розгляду по суті.

Необхідно також зазначити, що санкція тяжчого зі злочинів, які вчинила зазначена особа, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

8 Липня, 2019 в 12:39 / Переглядів: 739

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про