Уманські школярі відмовляються від традиції запускати в небо кольорові кульки

Уманські школярі відмовилися від традиції запускати кольорові кульки в небо задля збереження чистоти довкілля. Натомість кожен клас планує здійснити дружню до довкілля акцію. Про це повідомляє відділ освіти Уманської міської ради, передає Громадське: Умань.

Різнокольорові кульки, наповнені гелієм, піднімаються у небо, як символ прощання з дитинством. Вони зникають з поля зору так само швидко, як стираються з пам’яті тих, хто присутній на святі. І куди вони відправляються після того, нікому не цікаво.

“Ми погоджуємося з думкою про те, що кульки є не тільки додатковим сміттям для природи, але й становлять загрозу для тварин, птахів, риб.”

Тому випускники уманських шкіл підтримали Всеукраїнську акцію аби відмовитись під час святкувань випускних вечорів від використання повітряних атрибутів. Натомість – здійснити дружню до довкілля акцію, наприклад, посадити біля школи дерева на пам’ять про випускників тощо. Адже радість від випуску кольорової кульки триває декілька хвилин, а посаджене деревце – роками, залишаючи після себе корисну й добру пам’ять про випускників.

31 Травня, 2019 в 14:09 / Переглядів: 701

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про