Другий ранок поспіль на черкаському підприємстві чатують на призовників

Сьогодні, 29 травня, близько двох десятків представників військового комісаріату знову працюють біля черкаського підприємства ТОВ «Юрія-Фарм», передає 18000.

– Сьогодні їх ще більше, аніж учора, – розповідає на умовах анонімності один із працівників. – Не дають нормально працювати. Вранці йшов, то вони запитували: «На контракт не хочеш?».

Як видно на фото, близько 15 осіб у формі повністю «окупували» прохідну підприємства. Ще частина – працює поблизу. Працівники “Юрія-Фарм” кажуть: це заважає працювати.

– Учора на роботу наші працівники потрапили аж після того, як їх відпусти з військкомату. Одному з моїх хлопців вручили повістку. Не відпускали, поки не підписав, – розповідає співрозмовник «18000».

Нагадаємо, учора вранці біля ТОВ “Юрія-Фарм” у Черкасах представники військкомату “запрошували” працівників призивного віку до військкомату. Загалом до військкомату відвезли понад 10 чоловіків призивного віку. Повістки отримали  7-8 осіб.

За словами заступника начальника Черкаського обласного військового комісаріату Олега Захаренка, такий “кардинальний спосіб” межах чинного законодавства та є “ефективним”.

29 Травня, 2019 в 18:14 / Переглядів: 718

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про