У черкаських магазинах побував ревізор (відео)

Команда проекту “Ревізор: Магазини” перевірила магазин «Нептун» у Черкасах. Це один із найбільших рибних магазинів міста. Покупці задоволені і продукцією, і ставленням продавців. Дехто з них навіть намагався завадити команді «Ревізор: Магазини» провести перевірку, боячись, що репутацію улюбленого магазину зіпсують. Але… Якби вони побачили те, що Іра Хоменко знайшла на складі і в холодильнику, то почали б обходити «Нептун» десятою дорогою.

Журналісти також завітали у супермаркет «Делікат+» у Черкасах. Про ковбаски з «Делікат +» ходять легенди! Щодня люди вистоюють довгі черги, щоб купити ці м’ясні смаколики. Іра Хоменко вирішила дізнатися, в яких умовах готуються ковбаски в магазині «Делікат +», і чи безпечні вони для покупців. Вражень у ведучої залишилося чимало!

У магазині «М’ясорубка» в Черкасах причепитися ні до чого! Так думала Іра Хоменко на самому початку ревізії. Ведуча захоплювалася ідеальною чистотою вітрин, продавцями в спецодязі та рукавичках. Але радість її тривала недовго. У робочій зоні, де працівники обробляють і зберігають м’ясо, Іра виявила те, що її шокувало.

Команда перевірила Центральний ринок у Черкасах. Кажуть, тут можна купити найсвіжіше молоко. Тому Іра Хоменко вирішила провести ревізію в молочному павільйоні і перевірити, чи відповідають чутки дійсності. Результати, м’яко кажучи, розчарували. Виявилося, що тут разом із улюбленими молочними продуктами можна прикупити порцію інфекції. І це ще не все гріхи Центрального ринку!

“Ревізор: Магазини” – це відгалуження Ревізора. Команда нового соціального реаліті вирушає у різні куточки України, щоб перевірити, наскільки чесні по відношенню до споживачів торгові точки. Під приціл потраплять супермаркети, магазини, ринки, ярмарки та будь-які інші місця продажу.

 

28 Травня, 2019 в 09:21 / Переглядів: 1918

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про