На Черкащині на площі у 140 га висадять грушевий сад

На Черкащині у селі Мойсівка Драбівського району вже цієї весни підприємці почали висаджувати грушевий сад. До 2021 року планують засадити близько 140 га, а це приблизно півмільйона дерев.

Як пише ВиЧерпно, на місці, де садять грушеві дерева, уже колись було 500 га саду, які за двадцять років перетворились на густі чагарники. Проте знайшлися небайдужі люди, які своїми силами вирішили його відновити.

За словами директора і засновника ТОВ «Юммі Фрутс», голови районного осередку «Нашого краю» Віталія Оксентюка, він хоче повернути людей до села та дати їм гідні робочі місця вдома, тому почав закладати сад.

Окрім розвитку садівництва, підприємство також допомагає розбудовувати інфраструктуру села.

«Ми вже відремонтували садочок, частково дорогу, зробили дитячий майданчик. Дуже добре, що до села стали повертатися люди — тільки протягом останніх двох тижнів з Києва переїхало близько 15 місцевих жителів. Під час посадки у нас працювало понад 200 селян із самої Мойсівки та сусідніх сіл», — зазначив Оксентюк.

Зазначається, що зараз у саду створюють належні умови для адаптації та комфортного зростання дерев. При вирощуванні застосовується бельгійська технологія з інноваційною системою поливу рослин.

«Ми плануємо запровадити інноваційні технології в садівництві, яких зараз в Україні немає. А саме: комп′ютерна система живлення рослин, антиградова система, система захисту та запобігання весняним заморозкам, система попередження хвороб», — розповів директор підприємства.

За матеріалами vycherpno.ck.ua

27 Травня, 2019 в 09:56 / Переглядів: 844

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про