Пристрасті по-черкаськи: як три бабусі понад рік не можуть поділити лавку

e997e0f4-f1ee-4538-8eed-cc8771adb693_censored

У Черкасах понад рік триває ворожнеча між трьома бабусями, які мешкають у багатоповерхівці по вулиці Тараскова, 16. Мешканці будинку стверджують, що дві бабусі, яким 62 та 67 років, постійно спричинюють незручності для  оточуючих своєю непримиренною ворожнечею з ще однією сусідкою, 87-річною жінкою, яка нібито постійно їм заважає, пише сайт Вичерпно.

Мешканці багатоповерхівки розповідають, що запекла ворожнеча розпочалася ще рік тому, коли 62-річна бабуся, поливаючи квітник, спрямувала струмінь холодної води на 87-річну бабусю:

– У відповідь на такий закид 87-річна пенсіонерка дістала відро зі смітника і жбурнула в іншу. Саме після цієї події розпочалася “війна” між сусідками. 62-річна пенсіонерка не зупинилася на цьому і розібрала дошки із лавки, на якій так полюбляла сидіти інша пенсіонерка.

Як стверджує один із мешканців будинку, жодна із бабусь не мала права розбирати лавку, оскільки її встановив чоловік, який раніше тут проживав, власним коштом. На час встановлення лавки жодна із трьох бабусь не мешкала у багатоповерхівці.

Працівники ЖЕКу запевняють, що про такий інцидент чують вперше, однак мешканці багатоповерхівки переконані, що про 62-річну бабусю-бунтівницю у ЖЕКу знають добре, адже вона є колишньою працівницею цієї служби.

Також працівники ЖЕКу повідомили «ВиЧЕрпно», що за травень уже двічі надходили заяви (12 та 21 травня) від мешканців багатоповерхівки щодо ремонту розібраної лавки, однак остаточна дата її ремонту поки невідома.

27 Травня, 2019 в 10:24 / Переглядів: 898

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про