Є ризик через бомжів втратити 90 тисяч архівних справ черкаського пенсійного фонду

Втратити 90 тисяч архівних пенсійних справ ризикують працівники Черкаського відділу обслуговування громадян №3 Головного управління пенсійного фонду області. Про це журналістам Суспільного повідомила начальниця установи Тетяна Рожко. З її слів, приміщення пенсійного фонду по вулиці Припортова 10 має суміжну стіну із закинутим дитсадком. Там, збираються безхатьки і спричиняють пожежі. Остання, зі слів Тетяни Рожко, призвела до задимлення приміщення, йдеться в сюжеті “Суспільного”.

В одній з частин приміщення колишнього дитсадка №40 у Черкасах з 2003 року розташований відділ обслуговування громадян обласного пенсійного фонду. У решті приміщення, зі слів Олександра Супряги, збираються безхатьки.

Минулого тижня, зі слів чоловіка, невідомі у покинутій частині приміщення спричинили пожежу.
Із закинутою частиною будівлі нині також межує архів пенсійного фонду. Зі слів Тетяни Рожко, тут зберігають пенсійні справи черкасців із 1991 року.
Зі слів жінки, до пенсійного фонду щодня звертаються від 70 до 100 черкасців. Пенсіонер Сергій Тертишник мешкає неподалік. Каже, добиратися сюди зручно, але безлад поруч із відділом обслуговування його лякає.

Будівля перебуває на балансі міського департаменту освіти. Його керівник Сергій Воронов пояснює: за рішенням прокуратури дитсадок мають відновити.
Сергій Воронов додає, нині на баланс департаменту освіти міська рада передала 7 закинутих дитсадків.

25 Травня, 2019 в 09:47 / Переглядів: 515

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про