Уманчанка Яніна Тиховська перемогла у конкурсі «Народ героїв»

Уманська зоозахисниця, засновниця благодійного фонду «Серце друга» Яніна Тиховська перемогла у конкурсі «Народ героїв». За історію про непросту роботу уманчанки на благо громади, ілюстровану професійними фотографіями, проголосувало найбільше людей. Про це пише Умань ньюс.

Фотознімки Яніни Тиховської для конкурсу зробила фотограф з Умані Світлана Петриченко. На світлинах зоозахисниця поряд зі своїми підопічними.

На одній із фотографій зоозахисниця обіймає Амура (Мурчика), підібраного рік тому в яру біля села Городецьке. Тварина була у дуже важкому стані. Собака досі не може самостійно ходити. Поки тривають обстеження, пес живе у Яніни Тиховської вдома, де його люблять.

тихо002

За словами зоозахисниці, потрібно розуміти, що ми беремо домашнього улюбленця не на один день, а на 15-20 років. Окрім безлічі приємних та радісних моментів на нас чекають бруд, пошкоджені меблі та дороге медичне обслуговування тварини. Також треба заздалегідь подумати, що буде із чотирилапим другом у період вашої відпустки, щоб він не опинився на вулиці, не став зайвим.

тихо001

Яніна Тиховська наголосила, що в Україні, і безпосередньо в Умані, безліч безпритульних тварин, які потребують не лише їжі, лікування, а й спеціального догляду. Як можна вирішити цю ситуацію, дивіться у відеосюжеті:

24 Травня, 2019 в 10:30 / Переглядів: 689

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про