20-річна уманчанка створює незвичні елементи декору (відео)

Анастасії Продіус лише 20 років, а вона вже перетворила своє захоплення у підробіток і має амбітні плани на майбутнє. Дівчина створює дивовижні світильники та елементи декору з ізолону – матеріал, який у побуті використовують для утеплення будинку, а у техніці хенд мейду з його допомогою реалізують найрізноманітніші ідеї декорації. Особливість виробів з ізолону полягає у їх практичності: за матеріалом легко доглядати, кольорова гамма дає можливість створити окрасу під конкретний дизайн, а використання LED-ламп дозволяє виготовляти абсолютно безпечні світильники, пише Громадське: Умань.

Анастасія заявила про себе 2 місяці тому, коли вперше показала роботи, винісши їх просто на вулицю. Дівчина зізнається, що тоді їй було трохи страшно і ніяково, адже вона не знала, як зреагують на неї перехожі, чи сподобається комусь така техніка. Але уманчани сприйняли таку красу із захопленням. Саме тоді Анастасія зрозуміла, що рухається у вірному напрямку, адже в один день вона знайшла перших покупців та потенційних клієнтів.

“Я шукала, чим себе зайняти у декреті, і натрапила на майстер-клас виготовлення квітів з ізолону. Спершу я вагалася, чи пробувати, адже це затратно, але потім таки наважилася зробити першу роботу.”

Зараз Анастасія чекає на появу немовляти. Як і більшість сучасних мам в декреті вона почала шукати можливості реалізувати свій потенціал. Якось натрапила в Інтернеті на майстер-клас, де автор навчала створювати квіти-світильники. Дівчині була доступна лише частина уроку, але того їй було достатньо, аби зрозуміти принцип, а що неясно – додумати самостійно, як, що і куди прикріпити, аби виріб тримався і мав естетичний вигляд.

Вона одразу не наважувалася взятися за справу, адже порахувала, що вартість усіх затратних матеріалів обійдеться у кілька тисяч. Та дівчина ризикнула і взялася за роботу.

Перший світильник зайняв багато часу і сил. Анастасія вчилася працювати не лише з матеріалом для декорації, а й з електрикою, що потребувало особливої уважності. Та вже за кілька вдалих спроб кожна робота почала займати лише кілька годин.

“Я не роблю по шаблону. Кожна робота – це щось індивідуальне. Я вкладаю свою душу, отримую задоволення від того, чим займаюся, а тому не хочу повторюватися і щоразу створюю щось нове.”

Одна із “фішок” Анастасії – це індивідуальність. Кожна її робота не може бути виконана повторно. Замовники попередньо обумовлюють з майстром усі деталі: який розмір роботи, скільки квітів і ламп, в яких кольорах, а далі – політ фантазії.

Анастасія не зупиняється на досягнутому і хоче розвиватися далі. Вона вже освоїла виготовлення світильників у іграшкових формах для дітей. Після народження дитини вона планує офіційно оформити своє захоплення і відкрити власну справу. Тож лишається тільки побажати удачі і слідкувати за успіхами уманчанки.

21 Травня, 2019 в 09:26 / Переглядів: 1967

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про