Китайці побудують на Черкащині сонячну електростанцію

Китайська державна компанія з енергетики «NESI» розпочинає реалізацію свого проекту й у Ватутіному. Тут будуватиметься фотовольтаїчна електростанція. Днями з робочим візитом в місто приїжджали й самі інвестори, які є основними фінансовими донорами цього будівництва, повідомляє “Діловий регіон”.

Спільно з міським головою Ватутіного Олександром Лисюком, керівником проекту, директором «Біо Інвест Груп-2» Валентином Зайцевим, радником Президента України Юрієм Ткаченком вони відвідали територію, на якій буде здійснюватися будівництво, обговорили технічні моменти виконання проекту, участь китайської сторони в соціальних проектах міської громади, пише kray.ck.ua.

До речі, відповідно до Постанови Кабінету міністрів України №447 приватним домогосподарствам, які виробляють електричну енергію з сонячного випромінювання і при цьому їхні об’єкти електро­енергетики не перевищують 30 кВт, так звані «зелені» тарифи будуть знижені. І з 1 січня 2020 року замість 550,21 коп. за кВт домогосподарства платитимуть 494,54 коп. за кВт.

19 Травня, 2019 в 11:48 / Переглядів: 530

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про