У Тальнівському районі технічному персоналу шкіл заборгували мільйон гривень зарплатні

Про це повідомили на черговій сесії Тальнівської райради, передає сайт Вісті Черкащини.

Мовляв перед святами «ламають голову» звідки виділити людям кошти хоча б на аванас. Останню зарплату технічний персонал отримав у березні. За що годувати сім’ї, лікуватись, одягатись люди не знають. Бідкаються, адже інших надходжень окрім заробітної платні і господарства на селі – не мають.

-1 числа мали б виплачувати заробітну плату, а не можемо. Бо в кредиті із січня цього року. Сьогодні ще оформили кредит на 700 тисяч гривень. Тепер кредит на кредиті: подвійний. Ліміт для нас – 5,5 мільйонів гривень, а необхідно на виплату зарплати 2 мільйони гривень станом на 1 число. Тепер сидимо і тасуємо ті кошти, щоб люди отримали хоч щось, – говорить на сесії Наталія Шпичак, начальник фінансового управління району.

Технічні працівники подейкують, що планують зібратись під стінами «білого дому» і вимагати своєї чесно заробленої зарплатні.

-От кому скаржитись, що не маю за що навіть до свят м’яса купити, дітям – солодощів. Вже в борги залізла: у прабаби та прадіда напозичалась, а соромно як, вони ж пенсіонери, відкладають гроші на смерть, – плачеться техпрацівниця з Онопріївки.

Якщо ж кредити, які беруть для виплати зарплати шкільному техперсоналу, на оплату енергоносіїв, тендери, харчування, не будуть гасити вчасно, то райдержадміністрацію чекають судові тяжби та блокування рахунків. Але ж голова Тальнівської райдержадміністрації Валентина Любомська, продовжує отримувати близько півмільйона гривень на рік, незважаючи на обділений технічний персонал, педагогів, злиденні школи. Не забуває за премію на оздоровлення та доплату за особливі умови праці, які теж понабирала на рік вперед. Нонсенс, при такому становищі у районі, коли більшість просто виживає, гребти такі кошти на своє утримання. Додамо, що Валентина Любомська одна з районних чиновників, які обходяться платникам податків найдорожче.

14 Травня, 2019 в 10:49 / Переглядів: 605

Теми: Економіка,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про