У Смілі знайшли більше 50 незаконних білбордів

На засіданні виконкому Смілняської міської ради обговорювали встановлення та вартість орендної плати за користування міськими рекламними щитами. Член виконкому Олег Трушкевич нагадав, що вже давно дали доручення відповідним службам провести інвентаризацію наявних бігбордів, але так і не було звіту з цього питання. Пише інтернет-видання Сміла.UA.

Головний міський архітектор повідомив, що проблемних незаконних бігбордів у Смілі більше 50 штук. За них ніхто не платить, власники частково встановлені, а частково – ні. Начальник інспекції з благоустрою, екології та забудови міста Олександр Яценко повідомив, що він тричі звертався у правоохоронні органи для впливу на власників, які не платять. Також планується проводити демонтаж безхозних конструкцій. Через суд будуть повертати у власність міста ті рекламні щити, які не мають господарів.

На засіданні виконкому домовились, що заслухають повну інформацію з цього питання наступного разу. Також порушили проблему змісту реклами у Смілі, зокрема, політичної реклами, мовного питання на рекламних щитах.

Говорили про потребу ухвалити рішення про рекламу лише державною мовою. Хоча юристи зауважують, що у Законі про рекламу нічого про мову не сказано.

9 Травня, 2019 в 17:25 / Переглядів: 635

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про