Христинівські школярі ознайомилися з особливостями роботи в банківській установі

Професіографічні екскурсії – це той формат , який дає можливість школярам безпосередньо познайомитися з професіями, отримати багато інформації з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями та уявити себе в майбутньому на роботі своєї мрії.

З метою формування певного уявлення щодо професій, наочного ознайомлення з їх змістом на робочому місці фахівці з профорієнтації Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості 25 квітня 2019 року організували професіографічну екскурсію у відділення ПАТ «ПриватБанк» для 22 учнів 9- го класу Христинівської ЗОШ №2. Під час проведення екскурсії учні мали можливість спостерігати за роботою фахівців банку, почули про вимоги до працівників, «приміряли» професію до себе. Діти зрозуміли, що робота в банку – це освоєння інноваційних технологій, колосальний досвід спілкування з клієнтами, поведінка в проблемних ситуаціях.

Менеджер віділення банку Наталія Короташ провела для дітей урок фінансової грамотності, ознайомила дітей з правилами користування банкоматом, терміналом, розповіла дітям про освітню програму «ЮніорБанк». Наприкінці екскурсії діти отримали сертифікати, які дозволяють, без зайвих проблем, разом з батьками отримати карту «Юніор», а також самостійно й розумно розпоряджатися коштами.

Сьогодні дуже важливо, щоб учні отримували якомога більше якісної та різнопланової інформації, пов’язаної з професіями, адекватно оцінювали свої здібності у професійному виборі, мали перед собою орієнтири для досягнення професійних цілей.

 

За повідомленням Христинівської районної філії ЧОЦЗ 

8 Травня, 2019 в 15:43 / Переглядів: 687

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про