Неврівноваженого чоловіка, що в Умані забив до смерті працівницю готелю, відправлять на лікування

Агресивного чоловіка, що рік тому скоїв жорстокий напад на працівницю готелю, позбавивши жінку життя, та ще кількох осіб покалічив, відправлять на лікування до психіатричного закладу із суворим типом нагляду. 

Таке рішення ухвалив суддя Уманського міськрайонного суду, передає Громадське: Умань.

Поки рішення не набуло чинності,  до 30 травня щодо чоловіка застосовано запобіжний захід у вигляді поміщення до закладу з наданням психіатричної допомоги в умовах, що виключають його небезпечну поведінку, а саме в Дніпровській філії « Спеціальний заклад з надання психіатричної допомоги » ДУ « Центр психічного здоровя і моніторингу наркотиків та алкоголю МОЗ України ».

Відповідно до висновку судової психолого-психіатричної експертизи, у чоловіка виявили ознаки хронічного захворювання на шизофренію параноїдну в період активного розвитку процесу, що ускладнюється вживанням психоактивних речовин. Саме це позбавило його здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Обвинувачений в судовому засіданні пояснив, що події, які відбулися 1 травня 2018 року він не пам’ятає за станом здоров’я, не заперечує, щоб відносно нього застосували примусові заходи медичного характеру, так як він потребує лікування.

Нагадаємо, 1 травня 2018 року в Умані неврівноважений чоловік, озброївшись цеглою, розгулював містом і калічив перехожих. Врешті навіжений навідався до готелю “Дружба”, який розташований на території дендропарку “Софіївка”. Саме там він забив до смерті 56-річну працівницю. Жінка працювала на ресепшині і в цей момент була одна на робочому місці.

6 Травня, 2019 в 18:00 / Переглядів: 818

Теми: Кримінал,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про