На Черкащині невідома істота нищить домашню звірину

Мешканці провулку Карла Маркса у Катеринополі стривожені. Тільки за попередніми підрахунками невідома істота задушила впродовж місяця 33 кролі. Про це пише сайт Вісті Черкащини.

– Ми вже не знаємо, що думати, – розповідає катеринопільчанка, називатись не хоче. – Боїмось ходити по воду до джерела в луг. Кажуть, там живе якась чупакабра. Нищить ночами кролів. Але не їсть їх, лише душить і кидає. Так, за ніч у одному домогосподарстві ця істота задушила 15 кроликів. З них лише одного надгризла, а ті так покидала. У людей страх. Обійстя загороджене. Високий паркан. Клітки закриті. Ця чупакабра, очевидно, дуже сильна. Навіть дошки на клітках відриває. Люди розповідають, що у двоярусних клітках подушила кролів лише на першому ярусі, до другого, мабуть, не дістала. На городі поруч видно сліди, ніби величезної собаки.

Ми пройшлися провулком. На жаль, господаря, у якого «чупакабра» поламала клітки, вдома не застали. На городі видно хаотичні собачі сліди – і великі, й маленькі. По вулиці, лугом та городами бігало кілька песиків, домашніх, на вигулі, здіймаючи гавкіт. Неподалік джерела ми зустріли двох місцевих господинь та запитали, що вони знають про тутешню чупакабру.

– Насмішили, – дивується білявка. – Яка чупакабра? Собаки у нас тут бігають, які хочеш: і великі, й маленькі, й середні. Безперервно. Земля на городі пухка, волога, тож і невеличкий слід може під вагою подовжитися, здаватиметься більшим. На днях у сусідів великий собака відв’язався, може то він бігав. Але через високий паркан пес навряд чи перескочить. Думаю, це якийсь тхір занадився. Він, як чує здобич, сильно тарабанить лапками, може що завгодно повідривати, не лише дошки. Та й пролізти може куди завгодно. Он у баби Ніни колись через димохід заліз у літню кухню й подушив усіх курчат з квочкою.

– Але ж, кажуть, ця істота душить лише кролів? – уточнюємо.

– То люди погано поінформовані, – продовжує співрозмовниця. – У сусідів вище 15 курей задушило. Та й не лише тут. Така оказія по всьому Катеринополю. В когось раніше, в когось пізніше. У когось зимою, в іншого – восени.

Наш знайомий зоолог Марія Дорош скарги катеринопільців коментує так:

– За описаною поведінкою цей звір більш схожий на куницю. Голодний собака навряд чи тільки б душив тварин. Він би їх добряче пошматував, наївся. Однак дива трапляються, якщо вірити телевізійникам. Так, зокрема, колись був сюжет на телебаченні, що чернігівські селяни убили лисе двомісячне лисеня, яке скакало на задніх лапках. Люди його прийняли за чупакабру. При розтині з’ясувалося, що тварина їла лише шовковиці. На жаль, труп спалили, тож дослідити його ґрунтовно у вчених не було можливості. Ймовірно, якийсь мутант. Чому дивуватися? Ваше видання недавно публікувало фото лисого їжака. Така в нас екологія! За іншою версією, чупакабра – це гібрид вовка та дикого пса. Те, що мексиканці називали чупакаброю, на практиці було гібридом койота і вовка.

Щоб там не було, але люди стурбовані. Хто знає, чим зарадити такій біді?

4 Травня, 2019 в 12:41 / Переглядів: 823

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про