У одній з громад Черкащини випікають диво-пиріжки для школярів

Іваньківська громада, що на Маньківщині, почала випікати диво-пиріжки для своїх школярів, пише сайт Про головне.

– Ми подумали: а навіщо купувати пиріжки для шкільних їдалень у когось – якщо можна випікати у школах свої? Ми постійно закуповуємо для шкіл нашої громади молоко і яблука у місцевих господарств, для дітей це безкоштовно. Все дуже якісне, аби харчувати дітей найкращим. А потім ми вирішили, що з цими яблуками можемо готувати і пиріжки, аби діти у школі їли свіжу випічку, просто з печі, – розповідає голова Іваньківської громади Леся Поліщук.

– Тож ми придбали для Іваньківської школи, де навчається 250 діток, 2 пекарські шафи та тістомісильну машину. Коли випекли перші партії пиріжків – за ними стояли черги. Все це коштує дуже дешево – від 2,40 грн. (за пиріжок з яблуком) до 3, 50 (за ватрушку). Тепер, коли заходиш у нашу школу – тебе зустрічає незрівняний аромат свіжої випічки.

Для Крачківської школи, яка трохи менша – тут навчається 57 дітей – ми купили електроплиту із духовкою, де також випікають пиріжки для дітей. Ми почали підбирати рецепти і наші господині підказали дуже оригінальну рецептуру – тож тепер наші діти їдять найсмачніші пиріжки, яких точно більше ніде не знайдеш.

3 Травня, 2019 в 10:33 / Переглядів: 795

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про