Більшості переселенців грошей ледь вистачає на їжу – опитування

Більшості переселенців грошей ледь вистачає на їжу - опитування

Більше половини внутрішньо переміщених осіб в Україні заявили, що грошей їм вистачає тільки на харчування.

Більше половини внутрішньо переміщених осіб заявили, що грошей їм вистачає тільки на харчування, або навіть на харчуванні вони змушені економити. Про це йдеться у звіті національної системи моніторингу ситуації з внутрішньо переміщеними особами, складеному на основі 12-го раунду опитування щодо ситуації з внутрішньо переміщеними особами в Україні, повідомляє  УНН.
Згідно з результатами опитування, 51% переселенців оцінили свою фінансову ситуацію як “грошей вистачає тільки на харчування” або “змушені економити навіть на харчуванні”.
Так, середньомісячний дохід на члена домогосподарства внутрішньо переміщеної особи склав 2429 грн у грудні 2018 року, що близько середньомісячного доходу станом на грудень 2017 року.
При цьому зазначається, що середньомісячний дохід на душу населення є найвищим у Києві – 4150 грн, найнижчий – у сільській місцевості (1610 грн).
Відомо, що у 12-му раунді опитування ситуації з внутрішньо переміщеними особами в Україні, проведеному в жовтні-грудні 2018 року, 2403 респонденти було опитано шляхом особистих інтерв’ю та 4044 – по телефону.

1 Травня, 2019 в 15:20 / Переглядів: 670

Теми: Аналітика,Економіка,Політика,Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про