На Черкащині ліквідували незаконний “конвертаційний центр” з обігом понад 75 мільйонів гривень

Податківці ліквідували на Черкащині "конвертаційний центр" з обігом понад 75 мільйонів гривень (ФОТО)

Працівники податкової міліції головного управління ДФС у Черкаській області припинили діяльність “конвертаційного центру”, який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки Черкаської, Полтавської областей та м. Київ з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку. Про це інформує прес-службаобласного управління.

В ході досудового розслідування встановлено групу осіб, яка створила низку транзитно-конвертаційних підприємств, на рахунки яких підприємства-вигодонабувачі перераховували кошти за нібито придбані товари. Останні насправді не поставлялися, що давало змогу підприємствам реального сектору економіки формувати фіктивний податковий кредит з податку на додану вартість. У подальшому вказані кошти знімались готівкою та передавались замовникам за вирахуванням 12-13% від “проконвертованої” суми, які слугували винагородою вказаній групі за надання незаконних послуг.

Орієнтовний обіг проконвертованих коштів за час діяльності “конвертаційного центру” склав більше 75 млн. гривень, ймовірні втрати бюджету лише зі сплати податку на додану вартість становлять близько 12,5  млн. гривень.

Під час проведення 4 санкціонованих обшуків виявлено та вилучено готівкові кошти в розмірі 510 тисяч гривень, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, чорнову документацію, а також печатки підприємств – ймовірних учасників “конвертаційного” центру.

Досудове розслідування триває.

28 Квітня, 2019 в 11:42 / Переглядів: 464

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про