На Черкащині біля Леськівського замку навели порядок

24 квітня вже другий рік поспіль, за ініціативи голови Монастирищенської РДА Олега Недогоди, біля Леськівського замку проводилася толока. Цьогоріч до спільної доброї справи задля збереження культурної спадщини та родзинки нашого краю зібралося як мінімум утричі більше монастирищан. Переважно, це – працівники управлінь та відділів РДА. Про це повідомляє інтернет-стротінка Алекс Монастирище.

Символічно, що толока проводилася напередодні Чистого четверга.

Дуже приємно, що до толоки долучилося 6-ро наших друзів у Фейсбуці: Олеся Шилова, Марія Трохимчук, Ольга Донець, Олександр Діденко, Вадим Мельничук та Василь Луговський.

Велика вдячність вам, наші соціально активні патріоти свого краю. Незважаючи на власні справи, кожен з вас знайшов кілька годин для спільної праці.

Вдячність великій команді працівників управлінь, секторів та відділів РДА. Всі, як комашки, трудилися, загортаючи минулорічне листя, скошуючи траву, вирізаючи чагарники, прибираючи бур’яни, виносячи сміття та навантажуючи гілля.

За більш, як дві години біля замку було наведено порядочок. Але територія замковища дуже велика і справ ще не просто багато, а дуже багато.

Тим паче, в середині червня планується День відкритих дверей у замковищі. Тому хочеться, щоб вже до наступної толоки приєдналася величезна армія соціально активних краян, монастирищан, тих, хто не на словах, а вчинками готовий продемонструвати свій патріотизм.

28 Квітня, 2019 в 11:20 / Переглядів: 558

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про