На Черкащині анонсують початок реконструкції мосту

На Черкащині розпочали реконструкцію шляхопроводу на міжнародній трасі (ФОТО)

На автомобільній дорозі міжнародного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 520+101 у Христиніському районі незабаром розпочнуться роботи із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього. Наразі розпочалися підготовчі роботи до влаштування тимчасової об’їзної дороги. Про це повідомляє прес-службаСАД у Черкаській області.

За висновками експертів, на даний час габарити мосту, міцність бетону плит прогонової будови не відповідають діючим нормам, вантажопідйомність плит прогонової будови та опор не відповідають наявному навантаженню, місцями зруйновано захисний шар бетону плит проїзної частини, спостерігається корозія арматури тощо.

Інтенсивність руху автомобільного транспорту на автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка, яка є ділянкою транснаціонального транспортного коридору “GO Highway” (Балтійське море – Чорне море), з’єднує Захід і Схід країни, з року в рік зростає та на даний час становить понад 8,5 тис. автомобілів на добу. Тож реконструкція шляхопроводу проходитиме з врахуванням перспективи збільшення інтенсивності руху автотранспорту під параметри автомобільної дороги першої категорії.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки.

На період виконання робіт з реконструкції шляхопроводу, рух штучною спорудою для усіх видів транспорту буде закрито. Але перед цим влаштовано тимчасову об’їзну дорогу з асфальтобетонним покриттям, яка знаходитиметься поруч.

28 Квітня, 2019 в 11:13 / Переглядів: 673

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про