На Черкащині чоловік потрапив під мотоблок

У Звенигородському районі чоловік потрапив під мотоблок. Попри намагання його врятувати, чоловік не витримав і помер від отриманих травм. Про це повідомляють Вісті Черкащини.

Не встигло ще як слід прогріти землю сонечко, як сільський люд подався на городи. На допомогу літнім батькам приїздять з усіх усюд діти. Як от і в Тарасівці, де до одинокої жінки навідався син і, взявшись обробляти город, ненароком потрапив під мотоблок. Мати, наражаючись на смертельну небезпеку, намагалась визволити його з пастки, проте було вже надто пізно. Сина, який отримав численні травми, несумісні з життям, врятувати не вдалося, а вона з переломом гомілки та рваними ранами опинилася в лікарні.

На жаль, це не єдиний випадок, коли необережність та нехтування правилами безпеки при використанні сільськогосподарської техніки у сільських обійстях призводить до непоправного лиха. Протягом квітня у Рижанівці загинула дитина, теж потрапивши під мотоблок. А днями у Звенигородці, обробляючи земельну ділянку міні-трактром, фрезою був тяжко травмований місцевий житель.

27 Квітня, 2019 в 13:22 / Переглядів: 726

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про