“Нова пошта” збільшує кількість відділень на Черкащині

Минулого місяця ще у п’яти населених пунктах Черкаської області відкрились нові відділення «Нова Пошта». Цього разу пощастило селам Степанці, Будки, Велика Яблунівка, Костянтинівка (Смілянського р-ну) та Ребедайлівка. Пише «Про все».

Найчастіше відкривали точки «Нова Пошта» у місцевих продуктових або продовольчих магазинах, з обмеженням по вазі до 30 кг. І це справді дуже зручно! Адже відтепер жителям селищ не потрібно їхати до найближчого райцентру, щоб відправити або отримати посилку. А можна зробити це у звичному місці недалеко від дому.

Уже більше, ніж дві третини відділень «Нова Пошта» на Черкащині розташовані поза межами обласного центру. А всього їх у області на даний момент – 87. Акцент робиться саме на ті формати, які найбільше зручні для клієнтів – поштомати, пересувні або поштові відділення – і саме там, де вони найбільше користуються попитом.

До речі, щоб відправити чи отримати посилку, відтепер не потрібно не тільки добиратись до найближчого великого міста, а й чекати буднього дня. Адже з 1 березня «Нова Пошта» працює без вихідних! Для зручності клієнтів ми оформлюємо та видаємо посилки 7 днів на тиждень.

Але завжди можна ще більше прискорити цей процес, самостійно оформивши відправлення у мобільному додатку чи особистому кабінеті на сайті компанії.

26 Квітня, 2019 в 11:07 / Переглядів: 660

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про