На Христинівщині з початку року до громадських робіт задіяні 12 безробітних

З початку 2019 року завдяки співпраці з органами місцевого самоврядування громадські роботи було організовано на території чотирьох сільських рад та Христинівської міської ради, а до їх виконання долучилися 12 безробітних. Про це повідомили на семінарі, який провели фахівці Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості спільно з представниками органів місцевого самоврядування.

Фахівці розповіли про досвід минулорічної співпраці в напрямку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру та ознайомили учасників заходу з новими методами роботи служби зайнятості щодо надання соціальних послуг.

У ході зустрічі було розглянуто питання щодо визначення видів та затвердження програм, пов’язаних з організацією та фінансуванням громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Особливу увагу було приділено розширенню видів робіт у рішеннях та програмах, пов’язаних з наданням соціальних послуг населенню, а саме: допомога особам похилого віку, одиноким непрацездатним особам, особам з інвалідністю, учасникам Антитерористичної операції та учасникам Операції об’єднаних сил, їх родинам, а також роботи щодо захисту навколишнього середовища.

За словами директора Христинівської районної філії Євгена Ковальського, з початку 2019 року завдяки співпраці з органами місцевого самоврядування, громадські роботи було організовано на території чотирьох сільських рад та Христинівської міської ради, а до їх виконання долучилися 12 безробітних.

Відповідно до рішень органів місцевого самоврядування проводилися роботи з благоустрою територій, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, упорядкування місць меморіальних поховань та кладовищ, прибирання місць відпочинку та дозвілля, роботи з ремонту та благоустрою об’єктів соціальної сфери тощо.

25 Квітня, 2019 в 14:40 / Переглядів: 508

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про