У 3-річного малюка виявили злоякісне утворення в легенях: без вашої допомоги не обійтися

Не по роках сміливий та непосидючий. 3-річний Кирило не зупиняється ні на мить. Уперше за останні кілька місяців малий має доступ до дитячих забав, пише ВІККА.

Надія Бабенко, матір пацієнта дитячого онковідділення: “22 дні дитина була в ізоляції. Вона не бачила нікого, тільки тата через віконце і то тоді, коли його пустять”.

А це реальність Кирила останній рік. Саме стільки він бореться з онконедугом. У хлопчика діагностували злоякісне утворення в легенях. На момент виявлення недуг вже почав ширитися організмом і дав метастази.  Столичні медики прооперували Кирила й видалили пухлину. Та чи остаточно – може показати лише спеціальне обстеження.

Надія Бабенко, матір пацієнта дитячого онковідділення: “530 євро кошту саме сканування. Консультація онколога теж мабуть 150 євро”.

Та поки батьки збирають на обстеження, Кирило потребує високодозової хімії з підсадкою стовбурових клітин. Першу вже провели у столиці. Друга ж – під питанням.

Надія Бабенко, матір пацієнта дитячого онковідділення: “Навіть говорить мені, що мама, пішли до Бозі, я похрещуся, хай дасть мені здоров’ячка, бо я вже хочу вилікуватися. Я хочу до діток у садочок, хоч він там ніколи не був. Він каже, що мама у мене нічого не болить. Чого я тут?”

А ще малий впевнено будує плани на майбутнє.Та аби все це втілилося, родині терміново потрібна фінансова підтримка. Без неї така доросла боротьба маленького хлопчика може зійти нанівець. Нині життя Кирила цілком залежить від щедрості небайдужих.

Реквізити:

“ПриватБанк”: 5167 9856 6058 7270

Одержувач: Бабенко Надія Григорівна

23 Квітня, 2019 в 11:57 / Переглядів: 421

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про