На Смілянщині село може лишитися без доступу до інтернету

Під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики працівниками ПАТ «Черкасиобленерго» виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікацій, а саме волоконно-оптичних лінії зв’язку далі за текстом (ВОЛЗ),  власник яких невідомий на опорах ПЛ-0,4-10 кВ в с. Сунки, Смілянського району.
За даним фактом працівниками Смілянського РЕМ 16.04.2019 року був складений  відповідний акт.
У випадку, якщо власник технічних засобів телекомунікацій, самовільно розміщених на елементах інфраструктури об’єктів електроенергетики, протягом 30 календарних днів з дня розміщення відповідної інформації на сайті ПАТ «Черкасиобленерго» не звернеться до ПАТ «Черкасиобленерго» для врегулювання взаємовідносин, або узгодження умов демонтажу та не здійснить демонтаж технічних засобів телекомунікацій, ПАТ «Черкасиобленерго» самостійно проведе їх демонтаж.

У разі наявності у власника технічних засобів телекомунікацій, щодо якого оприлюднена інформація та вимога щодо демонтажу належних йому технічних засобів телекомунікацій, підстав, що підтверджують договірний порядок використання ним елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, він повинен повідомити про це ПАТ «Черкасиобленерго» протягом 30 календарних днів з дня розміщення інформації на сайті ПАТ «Черкасиобленерго».

ПАТ «Черкасиобленерго» не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікацій в результаті їх демонтажу проведеного працівниками ПАТ «Черкасиобленерго».

22 Квітня, 2019 в 12:00 / Переглядів: 629

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про