Черкащанка, у якої забрали синів, не цікавиться дітьми та відмовилася проходити реабілітацію

Черкащанка, у якої забрали синів, не цікавиться дітьми та відмовилася проходити реабілітацію

 

Жителька Черкас, у якої забрали двох синів, відмовляється від реабілітації та не приходить до дітей.

Про це інформує “18000”.

Нагадаємо, перехожі побачили чотирирічного хлопчика, який гуляв містом. Дитина не розмовляла з полісменами, але вказала на свій будинок. У квартирі патрульні виявили ще одну дитину, якій немає й року, а також повний безлад та антисанітарію.

“Мама проблемна. Вона  нічого не хоче, нікуди не хоче йти, ні з ким спілкуватися. Ні до нас не з’являлася на запрошення, ні в центр соціальних служб для роботи із психологом та інші спеціалісти. Вона не захотіла підписувати договір про співпрацю. Ми були на суботнику і бачили її з пляшкою пива та непевною компанією. Тому схоже на те, що мама не спішить забирати своїх дітей” – коментує начальниця служби у справах дітей Черкаської міської ради Світлана Шишлюк.

Зараз менший хлопчик перебуває в обласному Будиноку дитини, старший – в центрі  соціально-психологічної реабілітації дітей “Теплий дім”.

“Менший хлопчик пройшов обстеження. Діти почувають себе нормально. Мама до однорічного хлопчика напевно лише один раз навідалася, коли він був ще у лікарні. До 4-річного ще спочатку теж була кілька разів у реабілітаційному центрі. Більше не ходить”, – розповідає Світлана Шишлюк.

Служба у справах дітей планує здійснити ще один візит до черкащанки додому. Якщо жінка впустить, спробують вкотре налагодити діалог із нею та попрацювати над реабілітацією.

“Поки ситуація не оптимістична”, – додає начальниця служби.

16 Квітня, 2019 в 20:13 / Переглядів: 421

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про