Рятувальники Черкас прокоментували надзвичайну подію, що трапилася напередодні в навчальному закладі

IMG_594545.JPG

15 квітня о 11:45 із гімназії №1 вул. Святотроїцька, 68, до оперативно-координаційного центру Управління надійшло повідомлення, про розпилення у приміщенні гардеробу невідомого газу. Одразу після отримання повідомлення, у відповідності до інструкцій взаємодії, було проведено оповіщення усіх служб екстреного виклику.

IMG_592828.JPG

Від Управління ДСНС на місце події прибули, чергова зміна оперативно-координаційного центру і черговий караул 2-ї пожежно-рятувальної частини Черкаського гарнізону. Також до навчального закладу прибуло відділення хімічного, радіологічного та бактеріологічного захисту аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління, фахівці якого провели заміри повітря на наявність аміаку, хлору, сірководню, та горючих газів. Відповідно до отриманих даних експрес аналізу, перевищень гранично-допустимих концентрацій в повітрі не виявлено. Радіаційний фон в гімназії в нормі.
Приміщення в якому сталося розпилення невідомого газу провітрено, евакуація учнів не проводилася, навчальний процес не призупинявся.

IMG_593535.JPG

Працівниками швидкої медичної допомоги на місці проводиться обстеження учнів.
Станом на 15::00 до Черкаської обласної дитячої лікарні для додаткового обстеження госпіталізовано 68 учнів. Обстеження триває.

На місці події працюють усі служби екстреного виклику міста Черкаси, Управління Служби безпеки України в області, Головного управління Національної поліції в області, оперативна група Управління ДСНС на чолі з заступником начальника Управління, Олександром Горобцем, а також фахівці комунальної установи „Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради“, керівництво області та м. Черкаси

О 14:00 годині розпочалося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

IMG_595050.JPG

За інформацією Управління ДСНС України у Черкаській області

15 Квітня, 2019 в 16:10 / Переглядів: 751

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про