На Черкащині чоловік підробив документи аби оформити собі інвалідність

Черкаським районним судом засуджено чоловіка за використання завідомого підробленого документа та за закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману.

В ході судового розгляду встановлено, що житель м. Золотоноша, маючи намір на використання підробленого офіційного документу придбав завідомо для нього підроблений офіційний документ, який посвідчує факт, що здатний спричинити наслідки правового характеру, а саме можливість реалізації прав у сфері охорони здоров’я та соціального забезпечення, – виписки із історії хвороби яка містить відомості про володільця і офіційно посвідчує, те що чоловік дійсно перебував на обстеженні та лікуванні у відділенні позамозкових пухлин, яка має підпис керівника, завідуючого лікарня та лікуючого лікаря вказаної установи та скріплена їхньою печаткою.

Після чого, з метою   визначення йому  групи інвалідності та встановлення ступеню втрати працездатності, умисно, з корисливих мотивів, з метою отримання грошових коштів, використав вказані вище документи.

Суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення засудив чоловіка до покарання у вигляді штрафу.

 

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

15 Квітня, 2019 в 13:35 / Переглядів: 1328

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про