На Уманщині місцеве підприємство планує побудувати сучасний елеваторний комплекс (відео)

Приватне акціонерне товариство “Укрзерноімпекс” спільно із сільськогосподарським товариством “Лан” планує побудувати на території села Ладижинка сучасний елеваторний комплекс із загальним об’ємом у 20 тисяч тон під різні зернові культури. Завдяки сучасним технологічним рішенням процес сушіння продукції відбуватиметься без викидів відходів виробництва в атмосферу. Відповідно, з будівництвом елеватора для місцевих з’являться нові робочі місця.

Про це розповіла директор підприємства “Укрзерноімпекс” Оксана Подвальникова, пише Громадське: Умань.

Відповідне рішення було прийнято з метою підвищення рівня сільсьгосподарсьго виробництва та розширення галузі спеціалізації товариства. Загальна вартість проекту складає понад 15 мільйонів гривень.

“Підприємство “Лан” зареєстровано в Уманському районі, тому всі податки із заробітних плат, ПДФО, орендна плата за землю надходитиме до бюджету Ладижинської ОТГ, – зазначила Оксана Андріївна. – На нашому елеваторі працюватимуть лише місцеві, що проживають в найближчих селах: Ладижинка, Колодисте, Малий Затишок, Рижавка.”

За договором будівництвом елеватора займатиметься фірма “KMZ Industries” – провідний постачальник комплексних рішень для зберігання та обробки зерна. Фірма спеціалізується на реалізації масштабних проектів не лише на території України, а й за кордоном.

Представник компанії Анатолій Третяк розповів, про особливості будівництва елеваторного комплексу в Ладижинці. Весь процес поділено на три етапи. На першому етапі побудуть силос для зберігання зерна на 5 тисяч тон та зерносушарку “Brice-Baker”. На другому етапі планується будівництво транспортної сітки і ще двох силосів по 5 тисяч тон. На завершальному етапі елеватор доповниться ще одним силосом.

“Даний комплекс включатиме в себе організацію 20-30 робочих місць. Новостворений колектив пройде навчання в компанії “KMZ Industries”, що, в свою чергу, буде засвідчуватися сертифікатом”, – наголосив Анатолій Третяк.

Елеваторний комплекс буде обладнано сучасною системою захисту задля уникнення викиду продуктів виробництва в атмосферу.

15 Квітня, 2019 в 11:26 / Переглядів: 1353

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про